| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti mi si mie bancuri tari nu conteaza daca sunt lungi sau surte... bune sa fie mersi

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Doi batranei, dupa ce s-au imbatat, au decis sa mearga la o casa de toleranta. Odata ajunsi acolo patroana ii priveste cu atentie, o cheama pe servitoare si ii zice :
- Du-te in primele doua camere si pune cate o papusa gonflabila in fiecare pat. Mosii astia sunt atat de beti incat nu-si vor da seama de diferenta. N-am de gand sa-mi folosesc fetele pentru nenorocitii astia de mosi.
Servitoarea indeplineste ordinele si batraneii se duc in respectivele camere si "indeplinesc tema ce corespundea locului".
In drum spre casa, unul dintre batrani zice :
- Cred ca femeia care a fost cu mine era moarta! zise unul
- Moarta?! De ce crezi asta?
- Pai nu s-a miscat si nici n-a vorbit in timp ce faceam dragoste.
- Putea fi chiar mai rau, spuse celalalt. Eu cred ca a mea era vrajitoare!
- Vrajitoare?! Ce te face sa crezi asa ceva?
- Pai., sa vezi, cand eram la preliminarii am muscat-o un pic de fund, atunci ea mi-a tras o basina in fata, a iesit zburand pe fereastra si mi-a mai luat cu ea si proteza!

Doi scotieni se plimba prin padure. Pe unul il apuca nevoile si se duce sub un copac.
Dupa cateva minute, ii spune amicului sau:
- Ai la tine un pic de hartie?
- Nu am, ii raspunde acesta. Lasa-l acolo!

2 răspunsuri:
| Pelu_5683 a răspuns:

Se-ntilneste armata romana, cu armata americana si cu armata ruseasca la malul marii, sa arate care-i mai puternic.
americanu zice: -John intra imediat in mare si imi aduci 3 rechini.
Intra John, se lupta si iese cu 3 rechini pe mal.
rusu: -Ivane intra in mare si imi aduci 5 rechini.
Intra Ivan, se lupta si iese cu 5 rechini.
Acum romanul nu stia ce sa faca, se codea, se fofilea.
ceilalti zic: -Hai mai romane, trimite si tu un soldat.
La care el zice:
Mai, la noi asta e treaba de femeie, sa scoti rechini din mare.
Hai mai, lasa vrajeala, si trimite pe cineva.
-Ok, dar eu va spun ca e treaba de femeie.
romanul zice: Ioane, intrii in mare si aduci 7 rechini.
la care Ion zice: -Sa se duca mama ta.
Eee..., ce v-am spus eu, ca asta e treaba de femei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai stiti?