| adellina a întrebat:

Spuneti-mi si mie o dieta de ingrasare.si vreau sa se cunoasca in jur de o lunastraight face

4 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Tu cred ca vrei cota de bunicizare

| cocolina a răspuns:

Incearca astatongue
Mic dejun: 50 de grame miez de nuca cu sare, patru felii de paine, o banana, 20 de grame unt si doua oua fierte

Gustare: doua banane
Pranz: 200 de grame carne de vita fiarta, cu patru cartofi fierti, 20 de grame de unt, supa de legume, patru felii de paine integrala, 200 de grame compot de fructe
Gustare: un pahar cu lapte si o felie de paine
Cina: supa de pui cu fidea multa, trei felii de paine, 150 de grame de peste uscat, un pahar cu zeama de compot.

prietena mea a reusit cu ea:phee hee rezultatele se vad destul de repedehappy

Succes!
p. s fumatul este un inamic in dietele pentru ingrasareahappy asa ca daca ai acest obicei incearca sa il inlaturihappy

| adellina explică:

Nu m-am referit ca sunt slaba.arat destul de bine.doar ca la mine nu se prea cunoaste daca ma ingrasstraight face

| 61n4 a răspuns:

rolling on the floor nu se poate. de ce nu esti tu insati? e important sa te apreciezi tu.si apoi cei din jur