| marina347 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o idee de dialog pe tema " un vis pe care l-am avut"

2 răspunsuri:
| Geo14 a răspuns:

Eu am visat o data ceva super! Cand m-am trezit i-am spus mamei ca am visat Raiul.Nu stiu ce era locul ala dar era nemaipomenit.Nu am putut sa zic ca e altceva decat Raiul

Sau poti pleca de la ideea de a inota alaturi de un delfin, de a face tumbe alaturi de el.

| smileygirl a răspuns:

Nu stiu...thinking scrie ceva ca visul noastru este sa fim nemuritori si ca te-ai visat intr-o lume roz in care era pace si era taraul fericirii:*love struck le plac fazele astea... pune ceva de genul asta:!winking