| kitty_5953 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog bancuri sau glume.la cel care rad cel mai mult primeste funda.va rog mai rapid

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Un barbat isi intreaba nevasta:
-Ce ai face daca as castiga la LOTO?
-As lua jumate si te-as parasi, raspunde sotia.
-Perfect, raspunde sotul. Am c\stigat 12 dolari. Ia 6 si dispari.

Sotul si sotia in pat...momente toride...
EA: ia-ma salbatic, arata-mi ca esti barbat adevarat!
EL: DA! DA! DA!
EA: Spune-mi lucruri murdare!
EL: Baia, bucataria, covorul din sufragerie...

Cineva sună la uşă, iar bărbatul deschide. Moartea în faţa lui îi spune:
− Am venit după viaţa ta!
Bărbatul se întoarce şi-o strigă pe nevastă-sa:
− Viaţa mea! Pe tine te caută!

Se duce unu la doctor:
− Domnu‘ doctor, sufar de dezechilibru sexual.
−? Ce-i ala?
− Ce cate ori mi se scoala, cad pe spate!
− Lesini?
− E, lesin pe dracu. Ma loveste in piept!

-Ce faci fata, ai fost aseara in club?
-Lasa-ma draga, ca m-a durut capul, am avut 39 cu 1! -Bravo fata...si eu am avut 69 cu 2

2 răspunsuri:
| cineva_4576 a răspuns:

Pe unu il chema Ion iar pe unu il chema maicasa... laughing)

| deeaea a răspuns:

ANUNT! "Angajam vanzatoare". Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si-o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul
in stoc... ii aburim, ii amanam". Zis si facut, trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: - Manusi aveti? V: Pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5? - De piele, normale, cu 5 degete V: Le purtati la palton sau la jacheta? - La palton, ca vine iarna V: Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul hiper-furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana: - Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu' ti l-am aratat ieri, acum imi dai hartie igienica?