| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cei care au Samsung galaxy s2...mi-a aparut optiunea sa fac actualizare software(android jelly bean),am descarcat pachetul, dar apoi mi-a zis ca nu se poate face instalarea si sa incerc prin programul Samsung kies.A mai trecut cineva recent la jelly bean? Cum ati facut? Puteti sa-explicati mai "ca pentru prosti"?

Răspuns Câştigător
| Jibu_Carmen_1995 a răspuns:

Buna si eu am acelasi telefon si trebuie resoftat.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Jibu_Carmen_1995):

Mda...am rezolvat, am reusit sa-i pun Jellybean.Mersi oricum pentru raspuns chiar daca e stupid.

| Jibu_Carmen_1995 a răspuns (pentru Bondarel99):

Taci ca trebuia reactualizat :p