| hshnwbdndnhdjejejnenennnbr a întrebat:

Bună TPU : Am o tabletă Samsung galaxy tab 2. Şi vreau android jelly bean dar dau la setări actualizare software si spune că nu sunt actualizări noi

Help ♡puppy dog eyes
Dau fundiţă happy

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Nu poţi pentru că nu sunt disponibile acele actualizări de software. Când o să fie, o să îţi apară în bara de notificări actualizările necesare. Şi eu am păţit, dar nu am avut de ales, decât să aştept acele actualizări. happy PA!

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Nu-ti poti face update la software pentru ca nu sunt actualizari disponibile big grin.