| vyly a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce produs pot folosii pentru a nu mi se deteriora parul avand in vedere ca folosesc placa destul de des?

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-as-putea/

uite aici niste raspunsuri eu am aceiasi problema :(

3 răspunsuri:
| Bebitza_3599 a răspuns:

Cred ca balsamul aplicat des te poate ajuta.

| andreea_7415 a răspuns:

Incearca sa iti faci baie pe fiecare zi va fi stralucitor dupa care o sa te vopsesti verde apoi il intretii ex: il ingrijesti il pieptani ii faci baie daca nu ajuta asta atunci nu stiu ce

| piciuk a răspuns:

Ulei de intins parul. il gasesti la orice magazin cu produse cosmetice... nu e nici prea scump... il aplici inainte sa indrepti parul si gata!