| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa fac ca sa chem un spirit si apoi sa il alung din casa mea? Eu cred ca in apartamentul meu se intampla ceva straniu si de neinteles ...de exemplu mai mereu vad oameni spirite in fata usii care ma cheama la ei, sau mai mereu aud zgomote de neinteles.Cate odata simt o prezenta ciudata si de la spatele meu vine un fel de vant.Nustiu ce sa fac. Va rog spuneti-mi cum sa chem acel spirit sa incerc sa vorbesc cu el si sa il intreb ce vrea. funda

Răspuns Câştigător
| anadragutza a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si la alte fete cica o fetita care zice mami

4 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Pai daca este cum spui tu crezi ca ti-ar mai trebui inca unul?laughing

| Elly213 a răspuns:

Du-te mama la biserica.batting eyelashes

| Robert_4382 a răspuns:

Draga gyo sincer nu cred ca stii cu ce te puii ce vrei sa faci tu e atanism dc vrei sa chemi un spirit si sa vb cu el.sa vorbiti desprescoala sa spuneti bancuriraised eyebrows...cred ca tie doar iti joaca mintea feste.incearca sa iti dai seama logic ce ar putea cauza sunetul sau fosnaitele pe care le auzi... daca vei avea noroc plz rimitemi un mesaj si spune-mi cum a fost.mult noroc:*

| DULCICABRUNETA a răspuns:

Buna,si eu am ceva asemanator cu tine, as vrea sa vorbim despre asa ceva in privat te rog, daca vrei lasa-mi un mesaj pe contul meu sau trimite-mi o cerere de prietenie si vorbim mai multe. Pup :* happy o zi faina.