| anonim_4396 a întrebat:

Stati acasa de Pasti, sau mergeti undeva?

11 răspunsuri:
| Dyanita a răspuns:

Doreama aceste sarbatori sa le fac acasa dar cum am vazut ca la munte a nins am hotarat sa merg impreuna cu familia la Brasov. Nu conteaza locul conteaza mai mult cu cine estiwinking

| mgtow a răspuns:

Depinde, ori acasa ori la munca.

| Alexandraaq a răspuns:

Eu le voi face acasa impreuna cu familia mea. Posibil sa mai vina si cateva rude si cativa prieteni, dar nu stiu sigur happy!
Oricum... sper sa fie frumos!
Tu?
PASTE FERICIT! laughing

| Aimee33 a răspuns:

Voi sta si acasa, sa sarbatoresc alaturi de cei dragi, dar voi merge si in vizita la bunici.
O zi frumoasa! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până la frigider şi înapoi.

| andrei1237 a răspuns:

Stau acasa.Tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Misto, ai grijă cu ouăle si mielul.

| thegatekeeper a răspuns:

Acasa.

| Seepty a răspuns:

Acasa pentru ca cel mai bine este alaturi de familie.

| persseuss a răspuns:

La chef de chef. daca nu ploua gratar si muzica la maxim.

| OnuOnulică a răspuns:

Stau acasă.