| CokoStar a întrebat:

Stiati ca se consuma etnobotanice in scoli? Eu credeam ca sta se intampla doar in Bucuresti si in licee, nicidecum in Timisoara si mai ales incepand cu clasa a 6a sa vina elevii cu asa ceva la scoala, sub ochii profesorilor no way.De unde au copiii astia bani de asa ceva si unde o sa se ajunga?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Da, staim, am si eu colegi care consuma sau consumau
de la parintii care nu au grija de ei si sunt nepasatori, unde o sa se ajunga? asta nu stiu straight face tentatiile sunt mari si mintea ii putina