| DeeaVonP a întrebat:

Am o problema :-s : sunt in clasa a6-a la scoala I.C Bratianu nr. 22, vreau sa ma transfer (acum trec a7-a) la scoala de aici din Agigea, Ion Borcea. Am vrut sa caut niste informatii despre acea scoala, nu am gasit cele mai utile, dar problema este ca un coleg de munca de al tatalui meu i-a zis lui (si el are o fica care trece a6-a) ca accea scoala din Agigea este foarte ciudata, copii de acolo consuma etnobotanice si sunt copii cu handicap sau copii abandonati straight face. Cand am auzit m-am speriat foarte rau, si scoala unde studiez eu nu este foarte buna, copiii de a7-a si a8-a fumeaza etc. Va rog spuneti-mi informatii despre accea scoala, mai ales daca studiata la scoala din Agigea, este adevarat ca acei copii consuma etnobotanice sau ca sunt clase impartite speciale pentru cei cu handicap? Eu stau foarte aproape de acea scoala... Funda! :-s

3 răspunsuri:
| ASALARAS a răspuns:

Este o scoala buna.Verisoara mea este acolo si este premianta.Iti sugerez sa te duci mai ales ca cei de la scoala ta fumeaza.Incearca sa iti convingi parintii ca este bine ce faci.Acolo profesori chiar au studiat carte. Funda?

| DeeaVonP explică (pentru ASALARAS):

Imi poti da id verisoarei tale? big grin; Doar sa ma asigur laughing

| Emm1 a răspuns:

E ok