| katy a întrebat:

Stie careva cat costa o sedinta de masaj pentru relaxare la domiciliu? o suma estimativa?

Răspuns Câştigător
| adrian0123 a răspuns:

50 ron

8 răspunsuri:
| katy explică:

Am specificat masaj pentru relaxare nu erotictongue masajul de relaxare e logic pentru relaxarea musculaturii,antistres, anticelulita si ce mai vrei tu dar nu e erotic, cel erotic nu ma intereseazatongue

| katy explică:

Nu m-am gandit la sex.masaj erotic nu inseamna sex.documenteaza-tehappy bineinteles ca ai raspuns la ceea ce stiai tu, insa nu asta intrebam.multumesc oricum.o zi bunahappy

| Luis2u4u a răspuns:

Un masaj de relaxare la domiciliu in Bucuresti e circa 50-60 lei. In Iasi e aproximativ 40 de lei: http://www.reflexomatic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masaj erotic thailanda dupa pretul practicat in Romania ar fi cam de 100 roni doua ore.Deci e vorba de 20 si ceva de euro.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine-nteles ca faci timpenia crasa sa te gindesti la sex.N-am mentinut decit ceea ce cunosteam.O zi buna.

| madistrez a răspuns:

Nu vrei schimb pe schimb? (daca iubitul din bucuresti nu e in stare sa iti ofere)

| Sehery_Abdul_1984 a răspuns:

Masaj pentru relaxare 60 min.costa.70 roni la domiciliu

| danielx a răspuns:

Buna,,, daca nu te deraneaza ca sunt baiat, pot veni la domiciliu,,,, o sedinta masaj relaxare costa 50 lei si dureaza 60-70 min, si i ti fac oferta si un deosebit masaj facial foarte relaxant de o sa dormi fara vise, plus un ten fin si catifelat.
daca te intereseaza e-maill nita_daniel80@yahoo.com astept raspuns. Multumesc!