| gemeni6226 a întrebat:

Stie cineva ceva de Emma S? Utilizatoarea cu rank 31? Pe vremuri era mereu prezenta cu foarte multe raspunsuri crestine precum vad ultima oara a intrat in 2018 februarie dar ultima oara a raspuns in iulie 2017.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De obicei cei care nu intra o perioada atat de mare, sunt slabe sanse sa mai intre dar nu e imposibil, stiu ca si eu facusem pauza vreo 2 ani aproape pana intr-o zi cand am zis sa ma conectez pe TPU, noroc ca stiam datele de autentificare.

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Multumesc m-ar fi interesat daca cineva stie daca e bine sanatoasa.

| Sofer a răspuns:

Nici nu am observat-o pe aici. Voi arunca o privire pe profilul ei.

| MaryMaria333 a răspuns:

Probabil nu mai are timp sa stea pe TPU si l-a abandonat, sau a facut doar o pauza.