| lilboutique a întrebat:

Stie cineva cum pot edita o poza astfel incat sa para ca era facuta noaptea? Mersi multhappy

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

SE poate seta un efect special de intuneric! cu majoritatea programelor pozi face asta! insa cred ca se inchide si perosna, obiectele etc! de ex daca ai o poza cu tine pe timp de zi se va face intuneric si se va intuneca si persoana(adica tu)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Intrii în photoshop(sau în ce program de editat poze ai tu) şi intrii la brightness/contrast şi faci cum îţi convine

| AnaEindragostita a răspuns:

Da schimbi efectul: inchis

| AnaEindragostita a răspuns:

Vezi ca daca dai click /dreaptala mouse si scrie open with si dai pe a doua sau prima nu stiu de aici te descurci