| BigLike a întrebat:

Salut cum pot edita o poza (facuta cu iphone7) in asa felincat sa pot schimba fundalul de exemplu sa imi fac o poza in casa insa sa pot edita poza in asa fel incat sa fie un fundal negru in spale meu nu obiectele din casa ofer funda

1 răspuns:
| AndreiGigg a răspuns:

Aceste optiuni sunt numai valabile pe iPhone 8 daca nu ma insel si iPhone X. Dar ai putea incerca programe de editare. Aici ai o lista cu 10 aplicatii pentru editare. 1. Snapseed 2. VSCO 3.Filterstorm Neue 4. Enlight 5.Mextures 6.TouchRetouch 7.SKRWT 8.AfterFocus 9. LensDistortions 10.Superimpose. Bafta. Funda?