| Gentiana a întrebat:

Stie cineva cum pot face bara de start de pe desktop sa reapara? Mai explicit va rog.Multumesc

1 răspuns:
| robert8289 a răspuns:

Pai se poate ca tu sa o fi micsorat la maxim(ti sageata de la mouse pe partea de sus a barei pana apare o sageata dubla, dupa care dai click si misti mouseul in jos) o poti mari la loc, facand acelasi lucru ca la micsorare doar ca misti mouseul in sus.
Stiu ca n-am fost prea explicit, dar sper ca am fost de ajutor.