| NoName123445 a întrebat:

sallut NU imi apare absolut nimic pe desktop (my computer, bara de start, click dreapta...nimic) ma folosesc doar de task manager stie cineva ce as putea face? nu vreau sa il formatez.

Răspuns Câştigător
| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Te duci in manager cum ai ziss tu si dai new task si scrii acolo! explorer(si dupa merge) funda

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratis si fa o curatare completa cu el :
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Descarca ultimul driver al placii video de pe site-ul producatorului, functie de sistemul pe care il ai. (nu varinate "beta" sau "game ready" (NVidia)
Dezinstaleaza din control panel- "add and remove programs" sau "program and features", driverul video.
Restart.
Mai cureti o data cu King soft si instalezi noul driver video.

| Mihai1810 a răspuns:

Te duci in task manager/file/new task si acolo scrii explorer.exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un cd cu windows, il bagi in unitate si in loc sa instalezi are o aoptiune de reparatie a windows-ului.(repair)

| JusTPauL a răspuns:

Il pornesti in soft mod ( cred ca e F3 sau del) vezi tu pe acolo, apoi intri la start si cauti system restore. si il dai inapoi cu cateva zile. Seuswinking