| DaimlerAG a întrebat:

Stie cineva de ce imaginea de la profil imi apare pe fundal negru? Imaginea reala e pe fundal alb.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur este aceeași poză?
Mai verifică în fișierul cu poze, la tine în calculator.
Dacă este pe fundal alb, nu se mai observa emblama de la Mercedes.
Pa, pa.

| DaimlerAG explică (pentru Legiuitoarea):

Salut.Daca te uiti la profilul cuiva si dai click pe imaginea lui de la profil, iti va aparea imaginea originala la dimensiunea originala.Da click pe ea si o sa vezi ca e pe fundal alb.

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Nu e cumva o imagine cu fundal transparent? Dacă e, înseamnă că TPU face fundalul pozelor transparente negru.