| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde downloadez idle fals?

8 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/LightNEasy.php?page=Download
Acesta este doar unul dintre mai multe site-uri de unde poti downloada aceasta optiune. Scrie fake idle pe Google si gasesti mai multe, daca acesta nu functioneaza.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coboara pe pagina in jos stanga si o sa gasesti de unde se descarca si cum se lucreaza cu acest program si eventualele comentari de la cei care l-au folosit.
Uite linkul:http://www.ymvista.com/yahoo/idle-fals-fake-idle-pentru-yahoo-messenger/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google fake idle si iti apare sute de programe dar ai grija sa nu iei idle. zip. dll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mariusmd94

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe gugal! :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.google.ro/......Http?/url