| SilentRain a întrebat:

Stie cineva un nume de fata, dragut cu o semnificatie interesanta?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie sunshine imi place mult

| sierra1 a răspuns:

Ploaie_tăcută?

| SilentRain explică (pentru sierra1):

Am zis nume, nu user name

| sierra1 a răspuns (pentru SilentRain):

Da' ce are, nu e fain? pare un nume de indian din tribul Narnia

| SilentRain explică (pentru sierra1):

laughing)
E foarte fain, doar imi imaginez cum e sa fi la scoala cu numele asta laughing)
"Ploaie ai 4 in catalog, stai jos laughing))

| sierra1 a răspuns (pentru SilentRain):

Ești naș/nașă, botezi pe careva?

| SilentRain explică (pentru sierra1):

Nup'doar caut nume intersante

| RainmakerX a răspuns:

Emilia

Atata timp cat nu este Vasilica / Venus/Andromeda sau ceva asemanator o sa fie ok laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Roxana smug

| Endoryus a răspuns:

Anisia. Inseamna aiurita.

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Anisia este atrasa de domeniul social si uman (invatatoare, profesoara, stiinte umane, drept, justitie, medicina sau alte profesii din acest domeniu). De asemenea, Anisia are inclinatii spre profesiile aflate in raport cu calatoriile sau cu tehnicile moderne, profesiile legate de colectivitate.

adevarat sau fals?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinderella

| IoanaRoman09 a răspuns:

Mie-mi place foarte mult Cansu...gen can=suflet si su=apa...mi se par foarte frumoase numele astea de fete turcesti sau Devrim(stapanire) Deniz (mare) Yagmur (ploaie) : ))

| Crysthina a răspuns:

Naomi-Plăcuta happy