| vlad2011 a întrebat:

STIE CV JOCULtongueLSS. E urgent.caut de 2 ani jocu pe net si alte surse... e un joc vechi. e un joc de curse cu masini.incepi cu o masina rosie cu numarul 0.sunt 3 harti 2 in oras unu in epoca de piatra. si sunt o vreo 10 masini dintre care una mi-o amintesc ii una care are o ghilotina si ii galbena.SCOPUL sa distrugi celelalte masini. ajutati-ma plsssss.

Răspuns Câştigător
| dienisor a răspuns:

Pai scrie pe google jocuri cu masini distrugatoare funda please

1 răspuns:
| CupaCampionilor a răspuns:

Cupe si Campionate Online : http://cupacampionilor.ucoz.com/
Cautam Moderatori.