| anonim_4396 a întrebat:

Stimati cavaleri, in opinia voastra, care-i cel mai grav defect pe care ar putea sa-l aiba o domnitza, oricat ar fi ea de frumoasa? Ce v-ar baga in sperieti cel mai tare? Ce v-ar pune pe fuga?

Răspuns Câştigător
| ingerash_1766 a răspuns:

Cred ca... sa fie "pitzipoanca", genul de fete naive si false, dar cu impresii

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bubulina, mi-ai adus amintelaughing nici eu nu suport astafrustrated
Dar. cel mai urat la o fata cred ca ar fi sa ragaie sau sa traga vanturirolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa fie impertinenta, mincinoasa, egoista...

| BUBULINA a răspuns:

Pff. eu fata big grindar ma bag si eu in sema
pai sa auzi fete cum vb cu FA
vai nu suportangry

| domidoc a răspuns:

Sa fie cata[cam ca Oana Zavoranu].

| mioara a răspuns:

Sa fie prea rasfatata, cu mult tupeu, obraznica.