| Simona_8441 a întrebat:

Stiti cumva cam cat ar costa in bilet Sevillia - Bucuresti, doar dus? Am cautat si pe net si nu am gasit mai nimic. As vrea sa stiu un pret aprox. Multumesc. :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site http://wizzair.com/ unde poti gasi bilete foarte ieftine mai ales daca le cumperi din timp dar treaba e ca nu are zboruri Sevillia-Bucuresti are zboruri Malaga-Bucuresti, Zaragoza-Bucuresti, Madrid-Bucuresti etc te sfatuiesc sa-ti iei bilet de pe site-ul asta pentru ca sunt ieftine cu zbor Malaga-Bucuresti sau Madrid-Bucuresti. Si eu tot de pe site-ul asta imi cumpar bilete cand merg in Romania. Succes.