| adriana9000 a întrebat:

Stiti cumva daca luni mergem la scoala? funda la raspunsul corect iar la celelalte voturi, happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Din pacate, se merge la scoala, deoarece inca nu au aplicat legea asta! Oricum mai avem o saptamana si vine vacanta.

Bafta!

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Desi luni este Unirea(Principatele romane cu Moldova)mergem la scoala, dar facem ore mai scurte

| AddaXD a răspuns:

Luni, 24. 01. 2011, mergem la scoala. va fi ultima saptamana dinaintea vacantei dintre semestre (vacanta este de o saptamana)

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, luni mergem la scoala.

| ChypS a răspuns:

Pai eu cred ca nu ma duc ca la mine ningeeeee:X:X:X si nu se circula este inchisa scoala