| gemeni6226 a întrebat:

Stiti sa radeti din tot sufletul cand vi se intampla un necaz? V-a parasit iubitul sau ati facut o gafa mare si sa anulati efectul supararii gasiti ceva de care sa radeti tare?(haz de necaz)

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Am avut multe perioade de stres si supărare in viata mea, dar in tot raul e si un bine.Am facut de multe ori si haz de necaz, Am ras chiar si la moartea unei persoane apropiate si nu din sadism, ci pentru ca stiam ca acea persoana nu vroia ca eu sa ma tavalesc pe jos si sa joc teatru.
Am mai ras si isteric in timp ce plângeam, dandumi seama cat de proasta am fost intr-o situatie din cauza careia suferim.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da. Mie-mi place sa fac haz de necaz de problemele mele, dar si ale tarii ori umanitatii in principal.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Eu de necazul altora nu rad rad doar de mine cat de proasta am fost si data viitoare nu mai fac la fel.