| a întrebat:

Stiti sa spuneti "imi pare rau"?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Da! atunci cand gresesc imi cer iertare mereu, chiar de stiu ca persoana de langa mine nu ma va ierta, ma voi simti cu constiinta impacata stiind ca mi-am cerut iertare, ca am facut tot ce pot sa ne impacam!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Intotdeauna am recunoscut cand am gresit. Asta cel putin in ultimul timp. Inainte greseam de multe ori dar am inteles ca e mult mai bine sa fii sincer si deschis. Stiu sa spun '' imi pare rau '' si '' te iubesc '' asa cum putini mai pot azi, din suflet.

| Silvia a răspuns:

Da, dar după ce stau mult timp şi mă gândesc dacă chiar trebuie să spun ''îmi pare rău''. Nu-mi e uşor, pentru că nu prea-mi place să recunosc că am greşit, însă o fac.

| Barajag a răspuns:

Cand gresesc cu adevarat, atunci spun "imi pare rau"big grin

| Vizitiul a răspuns:

Da, cand este cazul.

Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles, in viata nu iti ies toate asa cum vrei, oricat de bine intentionat ai fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este atat de greu pe cat pare big grin