| r0by2oo9 a întrebat:

Stiti un site de unde pot sa downloadez videoclipuri cu muzica fara sa trebuiasca sa instalez vreun program? (videoclipurile sa aiba maxim 10 mb cam cat are o melodie). pls cine stie sa-mi spuna si mie

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ai cum să downloadezi videoclipuri sub 10 mb pentru simplul fapt că nu există. Dacă ai văzut aşa ceva, sigur este un fel de păcăleală...

| Kanghu a răspuns:

Dar da tu exemple de sit-uri unde ai nevoie de programe.

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Downloadeaza depe youtube cu youtube downloader depinde daca videoclipu ii pe HD ii de vreo 50 de mb sau dacai lunga de 9 min

| r0by2oo9 explică:

Am destule videoclipuri de medie 3-5 mb, gasisem vara trecuta un site de unde imi downloadasem destule dar apoi a trebuit sa schimbam windowsul si cum eu eram la tara s-au sters pentru ca nu le salvasem in D