| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program de modificat video? Ceva simplu si usor de folosit,dar sa aiba destul de multe "optiuni" (de editare a secventelor, de suprapunere de imagini,alte efecte, etc.). Si de preferat sa nu fie "trial" si sa nu trebuiasca sa-l cumpar. happy

1 răspuns:
| JackWolfskin a răspuns:

Salut, eu folosesc vide pad video editor e simplu si usor de folosit, dar e trial 30 de zile... dupa care il dezinstalezi din control panel si il descarci iar happy FUNDA TE ROG!