| kUuKii a întrebat:

Am avut mai demult un program de spart parole, chiar functona, deoarece imi aflasem parola la un id vechistraight face nu mai stiu cum se numea, si am nevoie urgentstraight face care stiti vreun program, spuneti'mi si mie please=]

1 răspuns:
| Kruger2 a răspuns:

Exista Password Restore, care nu este nicidecum un program de spart parole. Securitatea parolelor id-urilor Yahoo este facuta de aceiasi baieti care au facut securitatea parolelor de la FBI. happy