| noname2021 a întrebat:

Stiti vreun psiholog online? Vreo adresa? Site? Va rog!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce probleme ai? daca esti sincer/a te consiliez eu

| noname2021 explică (pentru RAY):

Nu ma supar chiar daca nu te cunosc, pana la urma nici tu nu ma cunosti deci mai rau de atat nu poate fi happy iti las mesaj aici cu problema?

| RAY a răspuns (pentru noname2021):

Bine

| SasNetRomania a răspuns:

Psihologul cel mai bun esti chiar "tu" dezactivand "faceb0u" si "whatrahat". Sa iti vezi de scoala, familie si 2-3 prieteni. Nu trebuie sa te intereseze de nimeni, deoarece nici pe ei nu ii intereseaza de tine...foarte simplu...suntem in era pr0stiei si a curvariilor. baga la cap ce am zis si gandeste-te putinwinking

| noname2021 explică (pentru SasNetRomania):

Nu e vorba de asta... Nu-i vorba de oameni, facebook si alte prostii...anyway nu stii sa nu vorbesti dar mersi de sfat.

| TPUuser199 a răspuns:

Nu poti stii cine este in spatele unui PC. Iar psihologii nu cred ca isi fac meseria pe "moca", tocmai de asta s-au facut cabinete pentru asa ceva. Din cate stiu si online se plateste. Gratis nu cred ca poti gasi, imi pare rau. sad