| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca asta nu-i o intrebare, dar am simtit nevoia sa scriu asta:La multi ani mie(ma mai cheama si florina) si tuturor care poarta numele de florina, florin etc

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulți ani și să să fii sănătoasă că-i mai bună decât toate!
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

La multi ani tie si tuturor cu nume de flori happy

| Firefly a răspuns:

Esti frustrata ca nimeni nu stie/nimanui nu ii pasa ca e ziua ta?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

La multi ani tuturor cu nume de flori!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Multumim. >:d< la multi ani si tie.

| ioanaioana a răspuns:

Doamne,fireflie,ba din contra mior zis multi la multi ani, vroiam sa le spun si la ceilalti pentru ca sunt oameni la care nu so zis la multi ani, cei asa rau?

| dydy1 a răspuns:

La multi aniiiiiiiiiiiiiiiiiii

| andreuta88 a răspuns:

La multi ani, si sa ai tot ce iti dorestiwinking