| RAY a întrebat:

Stiu ca e o intrebarea cam aiurea
de cate ori urinati voi pe zi?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Niciodata n-am numarat, dar cred ca de 5 ori maxim sau si mai mult, depinde si ce beau.

Daca beau bere(sau orice altceva cu CO2) cred ca fac si de 20 de ori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu sigur. Probabil de 2-3 ori. Desi consum foarte multa apa.

| Idkidk a răspuns:

Salut,
Nu e chiar aiurea. Este o întrebare conversaţională. Măi, la mine e diferit, dar maxim de 4 ori pe zi. Azi de exemplu am făcut-o de 3 ori.

| Anonimuserr a răspuns:

Nu este o întrebare aiurea.
Ci este una chiar foarte bună.
Este normal să întrebi pe alţii ca să vezi cum te situezi în raport cu ei.
Nu trebuie luate în răs aceste întrebări.
Dacă doctorii ar lua în râs, cum ar mai trata pacienţii sau oare i-ar mai trata?
Cred că ori de câte ori simţi nevoia. Cred că acasă poţi şi de 10 ori pe zi iar la muncă de vreo 5 ori. Nu este deloc o regulă.

| Grigore666 a răspuns:

De cate ori imi vine.