| justAgirl_8912 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam veche si ca ati auzit-o de 1000...de ori dar Credeti ca banii aduc fericirea? cand am fost intrebata eu am raspuns simplu "nu"dar sincer nu cred ca ai putea realiza nimic fara ei.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Banii nu aduc fericirea. Numarul lor, da laughing

| FineBroAndy a răspuns:

Bani aduc fericirea, fara ei ai fi un...si ai locui pe la coltu` strazii cersind sau pe sub poduri. E adevarat ca cu banii nu poti cumpara chiar totul dar macar poti supravietui in aceasta lume big grinbig grinbig grin

| BassBooster a răspuns:

Banii aduc fericirea deoarece poti sa iti cumperi ce vrei tu(cand ai o suma mare de bani) cand nu ai nu esti deloc fericit nu? cand castigi la loto esti fericit deoarece iti vin o anumita suma de bani...tongue

| Gogu06 a răspuns:

Banii iti asigura confortul nu fericirea.