| Emeraude a întrebat:

Stiu ca nu se face, dar hai totusi sa incercam, sa vedem noi primii cam cine ar castiga la prezidentiale duminicatongue So, pe cine votati?

10 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Basescu.

| Emeraude explică:

Deci, castiga marinerul?

| crizantema a răspuns:

Or sa se dea multe stupid-uri...Cu Traian Basescubig grin

| andytza a răspuns:

Basescu

Răspuns utilizator avertizat
| datesraluca a răspuns:

Parerea mea este ca o sa iasa Mircea Geoana, pe el o sa il si votez! cine mai e de aceeasi parere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu votez(minora tongue ) dar daca as putea vota l-as vota pe Basescu. De ce? Simplu! Mi se pare un om sincer, si asta m-a convins aseara! Geoana mi se pare doar doar un mincinos corupt care vrea doar binele lui! Deci, sa traim bine! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez ca Caragiale rolling on the floor, adica pe Agamitza Dandanache laughing

| gabrielaa a răspuns:

Pe nimeni amandoi sunt varza

| deian1997 a răspuns:

Base