| simpatika123 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar cine a aparut primul : oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

A apărut găina, care a fost creeată de Dumnezeu, apoi oul, creeat de găină.

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Oul laughing
ce intrebare

| CautNume a răspuns:

Oul l-a creeat Dumnezeu si gaina a iesit din congelator. laughing

| midiots a răspuns:

Daca aparea oul trebuia clocit de gaina...gaina iese din ou.

BAAA! asta e o intrebare fara raspuns nu va dati ca stiti raspunsu!

| Ploaie a răspuns:

Cred ca niciuna, au aparut simultan cand Dzeu a spus- sa se faca lumina! si s-a facut...