| EDLKGB a întrebat:

Sulut TPU! cine estie ce analize se face la apratul urogenital masculin sau daca trebuie facut la medicina muncii la angajare?
dau funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La angajare se ia fisa cu antecedentele medicale de la medicul de familie si apoi te duci (fara sa manaci si sa bei) si faci la policlinica tensiune si EKG, diabet, vaz, auz si apoi concluziile la medicina muncii. Daca este necesar faci si testul psihologic si psihiatrie. Depinde unde te angajezi.
Uite si analize specifice: http://www.libertatea.ro/......81228.html