| denysuk25 a întrebat:

Sunt certata cu prietena mea din cauza lui maicasa si lu maicamea, maicasa a zis ca din cauza mea nu vorbesc colegele cu ficasa (tocmai datorita mie vorbesc cu ea ) si vreau sa o conving pe mama sa ma impac cu ea dar nu prea pot ce sa ii zic mamei?

Răspuns Câştigător
| nodrugs a răspuns:

Poti sa ii zici ca tu nu ai nici o influenta negativa asupra prietenei tale si daca mamele voastre va lasa sa vorbiti o sa o ajuti ca colegele voastre sa vorbeasca cu ea...
Fundita?hee hee

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu vorbeste cu prietena ta maicata nu are nici o treaba in relatia voastra.

| denysuk25 explică:

Da ma refer ca nu o mai lasa sa vina la mine si nici eu la ea si noi ne vizitam in fiecare zi