| BoomBoomToxic a întrebat:

Azi m-am certat cu o "prietena" mai grasa de-a mea pentru ca noi ( eu si ceilalti copii) ne jucam cu ea dar ea azi cand se juca cu mingea nu ne lasa sa ne jucam cu ea si le-am zis la toti copii sa nu se mai joace cu ea dar in gluma si nu s-a mai jucat nimeni cu ea. S-a dus la maicasa si i-a zis si maicasa cand m-a vazut m-a certat si fata aia grasa ma gadila si i-am zis sa ma lase in pace si ea tot continua da' maicasa nu ii zicea nimic si i-am zis : lasa-ma ca te iau de par si ea a zis ca nu-i pasa si m-am enervat si a impins-o si i-am zis lasa-ma "fa" (eu nu vorbesc urat dar cred ca am luat asta de la cei din jurul meu)si i-am cerut scuze si i-am zis ca nu vroiam sa-i zic fa.problema este ca maicasa este buna prietena cu mama si cred ca maicasa o sa-i zica mamei... ce sa fac? ma frustreaza asta.
Funda+ votuletzz

1 răspuns:
| adevar a răspuns:

Pai povesteste-i tu prima mamei tale ce s-a intamplat si gata.