| jouly a întrebat:

Sunt clasa a8a...am auzit ca anul acesta se va face o evaluare initiala dupa 2 saptamani de recapitulare as dori sa stiu din ce materii se vor da testele funda

Răspuns Câştigător
| YooPantera a răspuns:

Pai iti va da recapitulare din cls a VII-a adica tot ce ai facut in clasa a VII-a iti va da acum si veti recapitula in 2 saptamani. Dupa doua saptamani va va da test din toate materiile care le-ai facut pe cls VII si care le recapitulezi. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Evaluarea va fi la toate materiile. Profesorii spun ca nu se vor trece in catalog notele la aceste teste, dar cine stie ce vor hotara pana la sfarsitul semestrului.

| YooPantera a răspuns:

Pai da iti va da din toate materiile pe care le-ai facut in clasa a VII. Si in astea 2 saptamani vei recapitula toata cls a VII si dupa iti va da test la fiecare materie in parte. Funda?happy