| AGGA a întrebat:

Sunt curioasa ce inseamna pentru voi "o viata implinita"?

Răspuns Câştigător
| Juliana a răspuns:

Pentru mine o viata implinita inseamna una plina de bucurii si rar presarata cu tristeti pentru ca "rau cu rau, dar mai rau e fara rau"big grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa calatoresc mult, sa cunosc oameni noi, sa vad toate frumusetile lumiihee hee

| HBK a răspuns:

Pentru mine inseamna un drum cu obstacole, greutati, necazuri, bucurii pe care am reusit sa-l parcurg ca intr-un final sa ma bucur de privilegii dupa o munca istovitoare, un drum obositor.

| versavia a răspuns:

O casa, o familie sanatoasa, intelegere si un bebe fericit care este lumina ochilor nostri.

| AGGA explică:

C2rmen eu nu cred ca trebuie sa experimentezi tot ce ti se pune pe tava pentru a avea o viata implinita, ci mai degraba sa selectezi, stii cum e :NU tot ce zboara, se mananca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata in care la batranete sa n-am remuscari ca n-am facut un lucru. Sa experimentez, sa incerc tot ce mi se pune pe tava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O familie unita asa cum imi doresc si 2 copii gemeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anita am spus sa incerc datorita poate nu-mi place tot, dar am gustat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeste raul cum primesti binele si atunci vei intelege