| Piscupescu_Andreea_1999 a întrebat:

Sunt curios daca a slabit cineva cu aparatul de vibromasaj Relax & Tone sau cu altele similare. Eu nu prea cred in asa ceva sau in produse cumparate din reclame tv, dar mama si l-a cumparat pentru masaj dupa ce l-a testat la cineva deoarece are dureri musculare si probleme cu circulatia.
L-am probat si eu azi putin si mi se pare destul de puternic. As vrea sa dau burta jos cu el daca se poate, e destul de mare.
Voi ati pierdut centimetri macar, daca nu cumva si greutat cu el?

1 răspuns:
| ViruseZ a răspuns:

Sunt toate niste minciuni, iar ei profita de prostii care cred in ele.