| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Sunt curious,se mai gasesc jocuri pe televizor in piata/obor? Eu sunt din Ploiesti si mergeam cu bunicii cand eram mic, tin minte ca era 40 lei dupa care pretul scazuse pe la 35 si o caseta de la 6 lei era 5 lei, preturile alea mai mari erau undeva prin 2007-2008 si prin 2010 cand am fost ultima oara erau scazute.Nu imi aduc aminte cu exactitate anii, oricum e undeva p'acolo

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe internet gasesti ebay amazon etc

| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse, cam toata lumea are acum consola, tableta sau telefon.