| Ionutz a întrebat:

Sunt din Bistrita si cumpar fiare[discuri, gantere.bara] reglabile sau fixe nu conteaza daca cnoate pe cineva sau aveti va rog sa ma contactati ID: ionut_96_2008, sau daca stiti pe cineva care poate sa faca asa ceva, mai inportant discuri si gantere.Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| neamtzu92 a răspuns:

Man si eu sunt din bistrita big grin

In loc sa iti cumperi gantere si tot felul de chesti d astea poti merge la o sala ...iti recomand sa mergi la casa de coltura sau la sangym sau la Tiganu acol pe sucevei.
iti recomand sala deoarece acolo ai toate aparatele si poti sa te dezvolti calumea si iesi si mai bine cu bani

| CrunkJuice a răspuns:

La tziganu pe sucevei mergi wa...