| allleeeee a întrebat:

Sunt foarte trista pentru ca am luat la istorie un 8 si mai aveam un 10. O sa imi iasa media pe semestrul asta 9 la istorie, doar daca mai iau 2 de 10 in 3 ore care au mai ramas...
P. S. Am o profa cam rea...cryingcrying

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ehh. Întrebarea care e? Oricum, asta e o mare idioţenie a învăţământului...supraapreciază valoarea notelor şi a mediilor. Mai nou, nota contează chiar mai mult decât ce ştii cu adevărat, ceea ce este tragic.Nu am chef să mă duc în viitor la un doctor care şi-a terminat facultatea doar pentru că a avut buzunarul gros. Nu te îngrijora pentru notă, va trece! Dacă acestea sunt motive să te superi la vârsta ta...

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Asa, si intrebarea?!
Si ce te vaiti atata pentru un 8? Ce vei face cand vei lua note de 3? O sa te dai cu c*ru' de pamant?raised eyebrows

| Hmmmm a răspuns:

Si intrebarea care e?laughingrolling on the floor

ma daca mie mi-ar iesi media 9 la istorie asi fi f bucuroasa. unii se chinuie sa treaca clasa si altii fac tragedie ca au luat un 8...pfff...

| allleeeee explică:

Multumesc

| allleeeee explică:

Scz nu a5-a...Am uitat sa pun intrebarea:p

| DianaLostInDreams a răspuns:

Dar nu poti fi perfecta.Si 9 este o nota foarte buna.

| alexutzu00791 a răspuns:

Deci esti clasa a 6 a?

| Punishment a răspuns:

Stai sa dai de viata de liceuwinking
Si dupa cum vad ai medie mare...deci intri la unul bun... devil.

| denyelle a răspuns:

Incearca sa faci un referat, sa te documentezi in plus...