| CarameleCuLapte a întrebat:

Sunt in clasa a 6 a si le-am spus colegilor ca sunt fotomodel și chiar sunt, și un coleg a spus ca nu arat a fotomodel ca sunt grasa, am nasul mare, și ca am ochi urâți ca sunt căprui, și a spus ca Georgiana (o colega) e frumoasa, mi-a zis "nu vezi ce ochi are Georgiana?" (Ea are ochi albastri), dar i-am spus ca nu culoarea contează, ci forma, am dreptate?

50 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ejjti o printesa tu, nu lasa dujjmanii sa te doboare, esti cel mai frumos fotomodel

Acum iti stergi contul sau te impusti, te rog?

| AFR81 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci comparatii din astea. Fiecare e frumos in felul lui. Daca tu esti nu stiu cum, bravo tie. Tine-o doar pentru tine. Lasa-i pe altii sa te aprecieze, nu te lauda tu singura. Daca tot le vei spune colegilor cat de minunata esti tu, nu vei face decat sa-ti atragi antipatia lor. Totusi fotomodel in clasa a 6-a nu am mai auzit pe nicaieri. Daca doresti sa devii, atunci tine-te de treaba cand vei implini varsta necesara. Legat de ultima parte a intrebarii, nu toti ochii au aceeasi forma? Sincer, nu am vazut pe nimeni cu ochi in forma de triunghi, romb, hexagon, paralelipiped dreptunghic si asa mai departe. Evident ca atunci cand zici de cineva ca are ochi frumosi, te referi la culoare.

| LoveSleep a răspuns:

De ce ai poză de profil pe care scrie "super-bancuri.ro"?

| R0R0 a răspuns:

Conteaza culoarea.
Fiecare e frumos in felul sau. Nu ai nevoie de parerea altora.

| WaterDrop a răspuns:

Voi trece cu vederea peste superficialitatea ta care te va transforma intr-o alta fitoasa in doar cativa ani, pentru ca esti clasa a 6 a, si iti voi spune ca mai bine puneti mana pe carti, atat tu cat si colegii tai, pentru ca veti ajunge la 30-40 de ani si nu veti mai avea nici un avantaj fizic.Nu conteaza nici culoarea si nici forma.

| Staind a răspuns:

Sigur ca ai dreptate.
Spune-i tu balenei cu ochi albastri.

| syd a răspuns:

This post gave me cancer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, you again.

Dacă-ți trimit o poză cu mine, îți înlături toate gândurile cum că ai fi tu model.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, fii rea! Pune punctul pe i!

| Coquina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-ai dat facebookul la o intrebare de ale tale:

www.facebook.com/allle.xx3

https://goo.gl/aa1Jjf

Da, esti un model. Un model de urata cu crengi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquina5):

Ai fost atât de străpunsă de dorința de a te băga şi tu-n seamă, încăt ai căutat prin toate portițele profilului meu şi ai sfărşit atât de geloasă holbându-te la pozele mele de pe Facebook încât nu te-ai putut abține să nu dai vreo replică jalnică şi copilărească la răspunsul meu.

Voi cu simțul vostru al umorului jalnic.
Măcar de compensa inteligența. sad

| Coquina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai doar 2 intrebari amarate, nu au fost atat de multe portite.

si nu mai folosi diacritice ca sa compensezi ca esti urata, dand impresia ca esti inteligenta, ca nu esti deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquina5):

Cum aş putea folosi diacritice, pentru a compensa faptul că-s urâtă? laughing

Dacă totuşi te bagi în seamă, fii rațională.
În caz contrar, vei deveni ofensivă şi toate vorbele pe care le arunci, vor reflecta persoana ta.

Acum, te împuşc eu sau o faci tu singură?
Your choice.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Nu esti cumva ''cochina'', sau cum dracu era nick-ul precedent?

| Coquina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis destul de clar, DeathOfBrains ce esti.

daca chiar te considerai frumoasa, nu te mai atacai atata si nu mai voiai sa ma impusti.

am un sfat pentru faptul ca esti si urata si proasta:

https://thechive.files.wordpress.com/2013/01/gifs_201.gif

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu vreau sa ne masturbam amandoi la meciuri cu Arsenal, sa urlam ca gibonii la tv si sa ragaim bere si mici.
oricum tu nu ai ce sa freci, luai un mic si il frecai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquina5):

Brb, caut logica în argumentele tale.

Ah, nu există aşa ceva.
Mersi de point, dar indiferent ce-ar fi pe acolo, o să zic pas.
Nu de alta, dar mi-am dat destule pălmi mentale privind argumente fără nicio logică, chestii tâmpite, copilării şi plozi idioți.

Caută-mă când vei deveni o parteneră de "ceartă" rațională.
Sper să pricepi aluzia. laughing

| Coquina5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fix ca Moise, cum treci prin multime cu moaca a ta nasoala, se dau toti la o parte.
mai esti respingatoare si prin faptul ca le respiri tot aerul cu nasul ala gigant al tau.

cauta-mi logica in inchisoare, ca politia e pe drum sa te aresteze pentru faptul ca esti un pericol social.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Un trolling de succes se poate? M-ai amuzat catusi de putin! Cunosc scolari de generala care iti dau clasa la trolleala/

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu cunosc scolari de generala care iti dau clasa la marimea din chiloti si la barbatia dpdv personalitate.

acum du-te si da un pumn in perete ca sa te simti din nou barbat (barbat...in mintea ta).

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Bwuahaha,ce troll simpatic! Esti asa....plin/a de puritate/

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Coquina5):

Wow ce replici. Scuza-ma ca-ti intrerup comentariile de pe OLX de la sectiunea "insulte la un leu", dar sincer, ce cauti tu aici? Vi aici, insulti oamenii ca nu stiu cum arata si tu nu ai tupeu sa-ti arati mecla. Macar sa ai sange-n pupila si sa ne arati fata ta, sa putem comenta la ea. Esti nou si ai chef de cearta? Mergi pe Facebook sau pe Club pinguin.
O faci urata si proasta dar tu ai inceput cu cearta. Sari cu gura pe cometariu cum sare mama ta pe pu...pardon,pensula.
Du-te si cauta-ti o viata nu mai tot sta ca un stalker pedofil sa cauti prin intrabarile altora numa ca sa le raspunzi la comentarii nu numai urat, ci si lipsit de umor.

| Coquina5 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cuvintele nu pot descrie cat de inteligent esti.
dar numerele pot: 1/10.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Coquina5):

Ooooooooooooooo,var rog chemați ambulanța! MOARE UMORUL DE PE ACEST SITE!
Incearca sa nu mai folosești glume de pe Facebook te rog. Ma doare deja capul de la tentativa ta de gluma sau insulta, nu-mi dau seama ce o fost aia.

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Nu are rost sa-ti bati capul, bietul natarau e pe langa subiect mai mereu, ma amuza prostia acestui user!

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Ai drepate prietene. Il las de capul lui.

| Coquina5 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Permite-mi sa zic eu continuarea.
"dar de capul tau nu ma las, Drimmero. Hai sa ne dam la fund la piscina aia de pe Ferentari, te astept acolo. Sa nu intarzii ca ma enervez, imi vine sa ma desart la nervi, si stiu cat urasti sa ma desart, ca numai tu ai voie in fundul meu, gelosule."

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Coquina5):

Se pare ca mama ta nu te-o abandonat pe degeaba. Uite un sfat prietenesc: daca tot nu stii sa faci glume,macar nu mai fa. Nu de alta,dar te faci de rusine si pe tine,si pe prietenii tai pentru ca te cunosc.
Daca numai glume cu homosexuali ai,iti recomand sa mai citesti o carte,sa te cultivi, sa inveti cuvinte noi, si apoi sa mergi la scoala.
Glume cu Ferentari, cu dat la buci, asta e batjocura pe care o primesti in fiecare zi de la colegii tai si acum incerci sa o zici pe un site sa vezi daca pari mai smecher?
Imi pare rau pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Bine jucat. Sunt sigur ca prostanaca aia care se crede mai speciala pentru ca beleste ochii la cerul noptii si la picaturile de plaoie care i se preling pe geam se freaca pe sfarcuri cand vede cum iei apararea pe aici.
Daca nici dupa faza asta n-o futti, esti prost.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce te bagi tu in conversatia asta dar iti cer frumos sa te calmezi si sa faci ceva util pentru site-ul asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

rolling on the floor))) Nu esti pe craca ta, trollache! Jalnica trollare...

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

O tine langa si cu Drimmero acum, e pur si simplu handicapat acel user! Se da fata, dar nu ca-l banuiesc, stiu sigur ca e un copil cu iz de trolling, cam trist totusi e tipul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, mă frec pe sfârcuri și-mi dau fantezii de fiecare dată când văd cum îmi ia apărarea în fața idioțiilor de pe TPU.
Bun argument.
Intră în top 10 best compilation of 2016 from TPU.

D'aia nu poți dormi tu noaptea, în timp ce eu privesc picăturile de ploaie prelingându-se pe geam și mă holbez la cer?
Și pân' la urmă, ce te futte pe tine grija pe cine futte el?

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaE a răspuns:

Jesus *** Christ. Sper ca esti doar ironica. Sau poate nu esti. Daca nu esti ironica esti idioata. laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaE):

Nu e deloc ironica, doar trolleaza! Slabut trolling mai are/