| Rose_2860 a întrebat:

Sunt in italia si vreau sa vin in Romania. Am un catel de vreo 13-14 kg, cand am venit aici am venit cu masina si am putut sa imi iau si catelul, iar acum vreau sa plec. Insa cu avionul nu'mi pot lua catzelul pentru ca e prea mare, iar cu autocarul nu stiu. Ce as putea sa fac? Cu ce mijloc de transport pot pleca si cu catelul, in afara de masina?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ala e porc nu caineoh go on
Legat de intrebare. eu stiuthinking eutanasiaza-l sau da-l la cineva.

| cristinela a răspuns:

La Atlassib se facea o cerere la una din agentiile lor si de regula aproba directorul, cu conditia sa cumperi bilet si pentru catel si vi cu autocarul. Cel putin eu am lucrat in Spania, la firma asta, si am trimis o gramada de catei in tara. E drept, de regula de talie mai mica, da fa-te si tu ca uiti sa precizezi in cerere cat de mare e cainele.

| alex:) a răspuns:

Maryus37 cu trenul nu poti ca si eu am vrut sa duc un catel si nu mau lasatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu avionul nu poti? Te-au mintit aialaughing
Al meu are peste 70 de kgstraight face si l-am adus cu avionullaughing cu compania Delta. Dar am platit dublu fata de un bilet la clasa I...
Atunci incearca cu trenulwinking