| MinimalDex a întrebat:

Sunt in Vodafone iar dupa 2 ore de vorbit mi se inchide apelul? Dupa care pot suna iar. Stie cineva de se inchide?

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Asa e in toate retelele, dupa un anumit timp convorbirea se intrerupe. Si eu patesc la Telekom la fel dupa o ora se inchide apelul singur. Cred ca e un fel de sistem de siguranta nu stiu sigur. Gen daca nu ai inchis apelul si nu ti-ai dat seama si nici ala cu care ai vorbit nu isi da seama apelul se inchide automat ca sa nu-ti consumi minutele nu stiu sigur.

| Jimtheghost a răspuns:

Persoanele normale nu au ce vorbi la telefon timp de 2 ore. happy