| aditzuu3 a întrebat:

Stie cineva daca vorbesc cu cineva plecat in Bulgaria il taxeaza si pe el? Pentru ca am vorbit cu o persoana 20 de minute dupa care apelul inchis iar daca sun pe telefon suna ocupat de 1 zi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cel plecat in bulgaria are numar de Romania da, il taxeaza, daca este cartela prepay este taxat din credit, daca are abonament valoarea convorbirii ii va veni pe factura. Din relatarea ta deduc ca are cartela prepay, asta datorita ca suna ocupat de o zi.