| mgtow a întrebat:

Sunt inalt am 1.85 la inaltime dar as dori sa am 1.95 imi place sa fiu mai inalt exista vreo metoda de a putea creste? Corpul meu va mai creste cu timpul sau se dezvolta in latime? Am 19 ani imediat fac 20 vinerea asta si cam atat.

2 răspunsuri:
| XeLeRoN a răspuns:

Pai eu am 17 ani şi am 1, 90 sau 1, 91 şi m-am înălţat in 2 ani vreo 20 de cm laughing ( şi nu am facut ceva sport doar fotbal ceva timp. )
La vârsta asta dacă te mai înalţi vreo 4, 5 cm să fii bucuros tongue

| Inna_6766 a răspuns:

Ai putea face mult sport :d

Du-te la sala.
dar, nu stiu sigur daca te ajutawinking

iti dau ideei. joca handball
happy