| Stefancris1 a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum as putea creste in inaltime. Am 14 ani, 1.66 m si 63 de kg (sunt baiat). As voi ca macar sa ajuns la 1.85!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Fa inot, baschet si...depinde cum sunt parintii

| DumiY a răspuns:

Buna!
De obicei prin sport baschet, volei, inot.
Dar baietii cresc destul de mult, chiar daca esti scund acum cu siguranta vei mai creste macar 2 cm.
Pa, pa!

| Stefancris1 explică (pentru DumiY):

M-ai ajutat mult cu 2 cm laughing